HOŞ GELDİNİZ!

Soru - Cevap Platformu'nda SORU sorabilir; sorulara CEVAP verebilirsiniz. Sorulara "Cevap" verebilmek ve tüm özellikleriyle faydalanabilmek için ÜYE olmalısınız!

Soru-Cevap Platformu'na ÜYE OL!

Reklam

Kullanıcı: atillasancaktar

Üyelik zamanı: 4 ay (since 24, Ağustos, 2021)
Tür: Kayıtlı kullanıcı
Tam adı:
Yer: İstanbul
Hakkında: Tiny house modelleri motorsuz kullanıldığı için herhangi bir vergiye tâbi değildir. Dilediğiniz aksesuar ve donanımı seçebilirsiniz. Firmamız donanım paketleri konusunda sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır.

Site; https://365guntinyhouse.com
İlgi Alanları (Hobiler):

atillasancaktar kullanıcısına ait istatistikler

Puanları: 10 puan (51. sırada)
Soruları: 0
Cevapları: 0
Yorumları: 0
Oyları: 0 soru, 0 cevap
Verdiği Oylar: 0 artı oy, 0 eksi oy
Aldığı Oylar: 0 artı oy, 0 eksi oy

atillasancaktar'in duvarı

Bu duvara yazı göndermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
Tiny House modellerimizi satın aldığınızda özel bir izne ihtiyaç duymazsınız. Kamusal işleriniz firmamız tarafından yürütüldüğünden dolayı Tiny House müşterilerimiz hiçbir işlem yapmadan nakil işlemi gerçekleştirilmektedir.

4 mevsim Tiny House modelleri kullanıma gayet uygundur. Yalıtım ve izolasyon sistemleri kalite baz alınarak uygulanmıştır. Ayrıca tüm donanımlar Tiny House modeline göre uyarlanmıştır.

Tiny House modellerimiz, yerleşik düzene göre üretildiğinden dolayı nakil süreçleri taşıma şirketleriyle anlaşma sağlanarak yapılması firmamız tarafından sunulmaktadır.  Tiny House modellerimizin devir işlemleri, plaka ve ruhsatı olduğundan noter huzurunda gerçekleştirilmektedir.

Site; https://365guntinyhouse.com
atillasancaktar tarafından
...