HOŞ GELDİNİZ!

Soru - Cevap Platformu'nda SORU sorabilir; sorulara CEVAP verebilirsiniz. Sorulara "Cevap" verebilmek ve tüm özellikleriyle faydalanabilmek için ÜYE olmalısınız!

Soru-Cevap Platformu'na ÜYE OL!

Reklam

Kullanıcı: SunaAkin

Üyelik zamanı: 3 yıl (since 29, Ocak, 2019)
Tür: Kayıtlı kullanıcı
Tam adı:
Yer:
Hakkında: Kapak kapısı içte ve dışta beyazdır. Oyuklar ile kapak kapısı arasında önemli bir boşluk var. Bu tasarım, basamaklara basmayı kolaylaştırır, böylece merdiveni kullanma kolaylığı artar. Kaymayı önlemek için oluklar içine emniyet olukları açılmıştır. Basamaklar, daha fazla dayanıklılık için kırlangıç ​​bağlantıları kullanılarak monte edilir. Kırmızı boyalı metal tırabzan merdivenin açılı dirseklerine monte edilmiştir. Bu çatı merdiveni tırmanmayı kolaylaştırır. Merdiven ayaklarına monte edilen kahverengi stile uçlar zemini çizilmeye karşı korur ve merdivenin dengesini arttırır. Rahat kullanım sağlar ve tavana hızlı ve kolay kurulum için tam olarak monte edilmiş halde gelir. Çatı merdiveni ayrıca beyaz bir yalıtım kapağı, tırabzan ve dikme uçları ile donatılmıştır. Çatı merdiveni 3-4 bölümlü katlanır birinci kalitedir. Beyaz, estetik olarak bitmiş yalıtımlı bir kapakla donatılmıştır ve standart stile uçlar ve tırabzan olarak rahat çatı katı merdiven kullanımı sağlayan aksesuarlar bulunur. Basamaklar, merdiveni tırmanmaya yardımcı olan telleri oluşturur.

https://www.fakrocatimerdivenleri.com
İlgi Alanları (Hobiler):

SunaAkin kullanıcısına ait istatistikler

Puanları: 24 puan (11. sırada)
Soruları: 0
Cevapları: 1
Yorumları: 0
Oyları: 0 soru, 0 cevap
Verdiği Oylar: 0 artı oy, 0 eksi oy
Aldığı Oylar: 1 artı oy, 0 eksi oy

SunaAkin'in duvarı

Bu duvara yazı göndermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
Birinci sınıf kalite, katlanır, üç katlı çatı merdivenidir. Kapak, U değerine yalıtılmıştır: 1.1 W / m²k ve zarif bir görünüm için her iki tarafta estetik olarak beyaz renkte bitmiştir. Çamdan inşa edilen kaymaz basamaklar, kolay tırmanmayı kolaylaştırmak için kirişler oluşturur. Küpeşte ve lastik ayaklar kullanım kolaylığı ve konforu daha da arttırır. Her bölüm hafif ve katlanması kolaydır. Maksimum güvenli yük 160 kg'dır. Bu merdiven 3,05 metre yüksekliğe kadar uzanır ve farklı genişliklerde ve uzunluklarda mevcuttur. Yalıtımlı ambar kapısı, kırmızı boyalı metal korkuluk ile tedarik edilen en yüksek kalitede çam ağacından yapılmış katlanır bir merdivendir. Fakro çatı katı merdiveni, 3 veya 4 parçalı katlanır merdivendir. Bu tasarım ve kullanılan malzemeler çatıya kolay, rahat ve güvenli erişim garanti eder. Hızlı sabitleme sistemi, merdivenin iki kişi tarafından kolayca monte edilmesini ve ayrıca kolay merdiven yüksekliği ayarının yapılmasını sağlar.

https://www.fakrocatimerdivenleri.com
SunaAkin tarafından
...