Ben dünyanın en gelişkin yabancı dil öğreten yazılımını geliştirmek istiyorum. Gerçi geliştirme istiyorum fakat sonuçta bir -yazı-lım geliştirmek istiyorum. Bu konuda ne düşünüyorsunuz sevgili Türk dili aşıkları. Benim geliştirdiğim yazılım doğum günüm olan 13 Kasım tarihinde ve 2036 yılında piyasaya girecek. 2 ve 3 yıl içerisinde baya bir yayılıp en kaliteli yazılım olacak. Projem ile ilgili aklımda olanlar;

* Robotlara entegre bir yazılım olacabilecek
* Beyne bir kol saati yardımı ile entegre olan yazılım dakikalar , hatta saniyeler ile istediğimiz dili konuşmamızı sağlayacak

Altında yatan temel bilgi ve inanç

Dünya'nın 100 entellektüeli arasında olan dil filozofu Noam Chomsky'nin kuramında geçerli olan (evrensel dil kuramı) tüm dillerin kökeninin aynı olduğu ve tek bir kaynaktan geldiği inanışı ve bilimselliği ile insanlar mevcut tek bir dil bilseler dahi, Dünya'nın tüm dillerini konuşabilecekler.

Dil yazılımım her kesin satın alabileceği bir ücrette olacak ve insanlarda etkili olabilecektir. Herkes satın alabilecek. Örneğin bugün bir Apple saati nasıl ilgisi olan herkes satın alabiliyorsa benim geliştireceğim yazılımıda dil bilmek isteyen herkes satın alabilecek.

Yorumlarınızı bekliyorum