Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    rys1903 Misafir

windos anytime upragede hatası

windos 7 home premiumi,ultimate yükseltmiyor
    .

Cevap: windos anytime upragede hatası

Alıntı rys1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    windos 7 home premiumi,ultimate yükseltmiyor
    Bu sorunu sizin adınıza gidermemizi isterseniz "Benim adıma düzelt" bölümüne gidin. Bu sorunu kendi başınıza gidermeyi tercih ediyorsanız "Kendim düzeltmek istiyorum" bölümüne gidin.

Benim adıma düzelt

Bu sorunu otomatik olarak düzeltmek için Düzelt düğmesini veya bağlantısını tıklatın. Dosya Yükleme iletişim kutusunda Çalıştır ' ı tıklatın sonra Fix it Sihirbazı'ndaki adımları izleyin.

Bu sorunu düzelt
    Microsoft Düzelt 50831

Notlar
    • Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir. Ancak, otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.
    • Sorun olan bilgisayarda değilseniz, Düzelt kaydetmeniz gerekir, çözümünü bir flash sürücüye veya CD'ye ve sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırın.

Daha sonra Git "Bu işlem sorunu düzeltti mi?" bölümü.

Benim adıma düzelt

Kendim düzeltmek istiyorum

Bu sorunu gidermek için Service Pack 1 DISM komutunu kullanarak kaldırın. Bunu yapmak için Windows 7 sürümü için aşağıdaki adımları izleyin.Windows 7 Service Pack 1'i kaldırma

1. Başlat' ı tıklatın ve ardından Arama kutusuna cmd yazın.
    2. Cmd.exedosyasını sağ tıklatın ve sonra yönetici olarak çalıştır' ı tıklatın.
    3. Aşağıdaki komutu yazın ve Enter tuşuna basın:Dism.exe / online/Remove-Package /packagename:Package_for_KB9769 32~31bf3856ad364e35~x86~~6.1.1 .17514
    4. Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra exityazın ve Enter tuşuna basın.
    5. Bilgisayarı yeniden başlatın.

Windows 7'in 32-bit sürümü için

3. Aşağıdaki komutu yazın ve Enter tuşuna basın: Dism.exe / online/Remove-Package /packagename:Package_for_KB9769 32~31bf3856ad364e35~amd64~~6.1 .1.17514

Windows 7 64-bit sürümü için

Windows 7 SP1 Beta sürümünü yüklediyseniz, Windows yükseltme kullanarak hemen yükseltemiyor. Beta sürümü kaldırın ve sonra Windows Anytime Upgrade yeniden gerekir. Beta sürümünü kaldırmak için Windows 7 sürümü için aşağıdaki adımları izleyin.

NotWindows 7 SP1 Beta sürümü kaldırıldı ve hatayı almaya devam ederseniz, Bilgisayarınızda Beta sürümü kalanları olabilir. Bu adımları da Beta sürümünü bilgisayarınızdan herhangi kalanları temizleyecek.

Windows 7 SP1 Beta sürümünün yüklü olup olmadığını belirleme

1. Başlat' ı tıklatın ve ardından Arama kutusuna cmd yazın
    3. Aşağıdaki komutu yazın ve Enter tuşuna basın: Dism.exe / online/Remove-Package /packagename:Package_for_KB9769 32~31bf3856ad364e35~x86~~6.1.1 .17105

Windows 7'in 32-bit sürümü için

3. Aşağıdaki komutu yazın ve Enter tuşuna basın: Dism.exe / online/Remove-Package /packagename:Package_for_KB9769 32~31bf3856ad364e35~amd64~~6.1 .1.17105

Windows 7 64-bit sürümü için

• Sorunun giderilmiş olup olmadığını denetleyin. Sorun düzeltilmişse, bu bölümle işiniz bitti demektir. Sorun düzeltilmemişse, Destek hizmetlerine olabilir.
    • Görüşleriniz bizim için önemlidir. Görüşünüzü veya bu çözümle ilgili sorunları bildirmek için "Benim adıma düzelt hakkında yorum"blog, veya bize bir e-posta gönderin ileti.

Yukarıdaki bilgilerin yer aldığı şu sayfayı inceleyiniz->> Windows 7 tabanlı bir bilgisayarda Windows Anytime Upgrade yüklediğinizde hata iletisi: "Windows Yükseltme başarılı olmadı herhangi bir zamanda"